UAB MEMEL TRADING

tai nuolat savo veiklą plečianti įmonė, pasiruošusi įgyvendinti sudėtingiausius projektus. Mūsų komandoje visada laukiami elektrikai, montuotojai ir suvirintojai, savo srities profesionalai.

Apie Mus

UAB “Memel Trading” – tai nuo 2011 metų sėkmingai veikianti uostamiesčio įmonė. Savo veiklą vykdome Lietuvoje ir užsienio šalyse. Pagrindinė įmonės specializacijos sritis – laivų elektros instaliacijos įrengimas. UAB “Memel trading” atlieka šiuos darbus: elektros trasų suvirinimas ir montavimas, kabelių tiesimas, skydų rinkimas, elektromechaninių įrenginių pajungimas, automatikos montavimas, paleidimo/derinimo darbai. Taip pat įmonė dalyvauja civilinės ir industrinės statybos projektuose, atlikdama visus elektros įrengimo darbus.

UAB „Memel Trading“ – tikrų profesionalų komanda, garantuojanti aukščiausio lygio atliekamų darbų kokybę. Nuolat tobuliname savo darbuotojų įgūdžius, analizuojame situacijas, operatyviai reaguojame į įvykius, išsprendžiame kilusias problemas elektros inžinerijos srityje. Mus, kaip subrangovus, samdo ir vertina tokios įmonės, kaip koncernas “BLRT group”, Tarptautinė korporacija “Caverion”, UAB “Roteksas” UAB “Bervita”, UAB “Litprofit”, UAB “Feliūga” ir k. t.

Kontaktai

Susisiekit su mumis

Siųskite mums žinutę


  Įmonės informacija

  Memel Trading, UAB
  Įmonės kodas 302596107
  VAT LT100005952111

  Biuro adresas

  Upelio g. 36, Klaipėda 93267, Lietuva
  Pirmadienis – Penktadienis – 10:00 to 17:00

  Telefonas ir El. Paštas

  +370 621 29236
  [email protected]